flaga unii europejskiej

Marcin Wójcik

Art Director/UI Designer


Włada działem graficznym. Postrach dla wszystkich, którzy nie trzymają odstępów i proporcji. Piłka nożna i motocykle to jego drugi raj.

Arkadiusz Drohomirecki

Członek Zarządu


Jeden z dwóch twórców Artneo.  Dzięki swojemu skrupulatnemu podejściu do prowadzenia biznesu i opanowaniu w podejmowaniu decyzji daje poczucie bezpieczeństwa całemu #ArtneoTeam

Paweł Czerwonik

Specjalista ds. kluczowych klientów


Mistrz Działu Obsługi Klienta. Telefon i mail to jego atrybuty władzy. Lubi sprzątać biurko.

Wojciech Suchowiecki

Członek Zarządu


Jeden z dwóch Wodzów naszego plemienia. Zaprogramowany na ostre tempo i realizacje celów. Człowiek od zawracania chmur o stalowych kopytach. W drodze do klienta kręci kilometry w zwariowanym tempie. Jeżeli mieszkasz na wyspie, bez problemu do Ciebie dopłynie… o ile dystans nie jest dłuższy niż 4 kilometry.

Michał Stawicki

Development Team Leader


Mistrz kodowania o stalowym spojrzeniu. Lubi koncertowe życie, czarne ubrania i cięte riposty. W wolnych chwilach lubi podłączać kable do światełek i głośników chociaż nie jest elektrykiem

Artur Lisowski

Informatyk


Kiedy nie jest zajęty obsługą serwerów wsiada w swoje białe Punto i ratuje świat IT.

Tomasz Kilijański

Development Manager


Mózg Działu Programistów o ponadprzeciętnych zdolnościach organizacyjnych. Mało mówi, dużo robi.

Michał Dubaj

Senior Project Manager


Warszawski wysłannik #ArtneoTeam. Jedna z kilku postaci, dzięki której Artneo rozrosło się na całą Polskę. "Człowiek-termin" - dla niego nie ma rzeczy niemożliwych.

Martyna Lipka

Specjalista ds. sprzedaży


Pierwsza i jedyna gwiazda naszego teamu. Wprowadza do Zespołu pierwiastek subtelności i wdzięku... o ile odpowiednio wcześnie dostanie czekoladę.

Patryk Drozdowski

Graphic DTP / Web Designer


Spokój i opanowanie na poziomie mistrzowskim ale... Cicha woda poligrafie rwie. Włada linijką na poziomie master, a ze swoim rowerem widział już wszystkie warunki pogodowe.
 

Kamil Tunkiewicz

Graphic Designer


Najmłodsza dusza naszego teamu. Oprócz projektowania graficznego, bardzo lubi piec ciasta... szczególnie dla Martyny.

Kamil Szunejko

Graphic Designer


Mózg od produkcji nadruków na tekstyliach ale jest tak uzdolniony, że kazaliśmy mu robić wszystko. Kiedy szuka inspiracji układa kostkę Rubika.

Michał Nowakowski

Programista


Dział backendu to labirynt niepewności dla pozostałych działów. Michał mało mówi z pewnością dlatego, że programowanie go pochłania...albo dlatego, że pracuje w Artneo ze swoją Parnetrka... :D

Michał Węgrzycki

Programista


Lubi odciąć się od świata za pomocą dużych słuchawek.

Andrzej Spyt


Jeżeli uważasz, że zagadki Sfinksa były wyzwaniem, to znaczy, że nie rozmawiałeś z naszym Andrzejem. Tęgi umysł władający językiem dawnych Sumerów. Kocha morze i piece węglowe. Posiada tabletki na każdą możliwą dolegliwość. Przyjaźni się z naszym podwórkowym kotkiem.

Magdalena Miller

Programistka


Cały #ArtneoTeam zastanawia się nad sekretem Magdy - kobieta, a tak mało mówi? ;) Tak zwana cisza przed burzą w której powstają tysiące linijek kodu !