Praca

Programista PHP

Poszukujemy programisty PHP do tworzenia i rozwijania autorskich projektów realizowanych dla naszych klientów.

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie aplikacji i stron internetowych głównie w oparciu o autorski CMS
  • Utrzymywanie, optymalizacja, modyfikacje istniejących aplikacji
  • Analiza oraz szacowanie wymaganego czasu pracy dla nowych projektów
  • Przygotowywanie warstwy wizualnej na podstawie projektów PSD lub ustaleń z Project Managerem (zależnie od umiejętności i zapotrzebowania)
  • Współpraca z pozostałą częścią zespołu - nie tylko programistami

Idealny kandydat powinien spełniać poniższe wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość PHP, oraz zasad programowania obiektowego
  • Dobra znajomość relacyjnych baz danych oraz składki języka SQL (MySQL)
  • Dobra znajomość JavaScript (+jQuery), HTML5 i CSS3
  • Doświadczenie w przynajmniej jednym z poniższych:
    • framework CodeIgniter lub inny
    • WordPress / Drupal / ModX / inny popularny CMS
    • Magento / Prestashop / OpenCart /osCommerce lub inny
    • tworzenie aplikacji mobilnych (natywne lub Cordova / IONIC)
    • tworzenie front-endu zgodnego z RWD
  • Wiedza poparta poparta gotowymi realizacjami
  • Odpowiedzialność, zaangażowanie i terminowość
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca rozumienie dokumentacji technicznych

Dodatkowymi atutami będą:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub przy własnych projektach
  • Znajomość Node.js, Angular, React, Foundation lub innych bibliotek
  • Umiejętność korzystania z GIT / SVN
  • Znajomość systemów Unix/Linux
  • Znajomość innych języków programowania
  • Znajomość zagadnień związanych z optymalizacją i skalowaniem aplikacji
  • Znajomość wzorców projektowych

Co oferujemy?

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji,
  • Umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie uzależnione od umiejętności,
  • Możliwość poszerzania wiedzy oraz rozwoju zawodowego,
  • Przyjazną atmosferę w pracy.

*Zastrzegamy prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

**W CV prosimy o dołączenie oświadczenia: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.)"

Front-end developer

  • tworzenie kodu HTML/CSS/JavaScript stron internetowych, sklepów i aplikacji na podstawie projektów graficznych,
  • rozbudowa i tworzenie skryptów do obsługi interfejsów użytkownika,
  • optymalizacja istniejących aplikacji i stron pod obecne wymogi techniczne (różne przeglądarki, urządzenia mobilne),
  • tworzenie dokumentacji technicznej.

  • bardzo dobra znajomość HTML5, CSS3, JavaScript oraz jQuery,
  • doświadczenie w tworzeniu stron responsywnych i mobilnych,
  • znajomość obsługi Adobe Photoshop lub Gimp,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • odpowiedzialność, zaangażowanie i terminowość,
  • samodzielność i dobra organizacja pracy,
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca rozumienie dokumentacji technicznych.

Mile widziane:

  • absolwent po studiach z chęcią do nauki,
  • znajomość PHP oraz zasad programowania obiektowego,
  • znajomość zagadnień usability, SEO, UX,
  • znajomość frameworków i bibliotek: BootStrap, Less lub innych,
  • umiejętność korzystania z XML, JSON, AJAX, WebSocket.

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji,
  • umowę o pracę,
  • wynagrodzenie uzależnione od umiejętności,
  • możliwość poszerzania wiedzy oraz rozwoju zawodowego,
  • przyjazną atmosferę w pracy.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV na adres:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"